Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerbiában élek, viszont én...

Szerbiában élek, viszont én Magyarországon tanulok. Sok helyen kérik a lakcímem (magyarországi) ahhoz hogy megtudjak vásárolni dolgokat. De nekem ugye csak szerbiai lakcímem van, amit nem fogadnak el Magyarországon. Hogyan tudnék lakcímet kérni?

Figyelt kérdés
Lakcím, lakcímkártya, szerbiai lakos, magyarországi tanuló
2019. márc. 20. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mióta kell megadni a lakcímet vásárláskor? Ha neten rendelsz valamit, megadod azt a címet, ahol elérhető vagy.
2019. márc. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem kell számla, beírhatsz bármilyen kamu címet. Persze ha nem kiszállítással kéred, hanem átvételi pontra. Kiszállítással ilyet ne játsz, szegény futár hiába viszi a cuccot.
2019. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ideiglenes lakcímkártya? Önkormányzatnál lehet kérni,de annak is ki kell töltenie akinél laksz.
2019. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!