Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Viagogon vásároltam jegyet,...

Viagogon vásároltam jegyet, mennyi az esély, hogy beengednek?

Figyelt kérdés
Két héttel ezelőtt vásároltam jegyet a Viagogóról, természetesen engem is átvertek, ahogy mindenkit ezen az oldalon. A jegyemért többet fizettem, pontosan a 120 euró helyett 175 eurót. Mikor kiszállították, a jegyre csak 57 euró volt írva, ami szerint ennyit fizettünk érte. Emellett még a jegyen 2018.12.21-es dátum van, de én március 4-5 körül vásároltam. Szerintetek van esély arra, hogy beengedjenek? Előre köszönöm a válaszokat!:)
2019. márc. 20. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Remelhetoleg nem engednek be, es megtanulod, hogy soha tobbet viagogon nem veszel semmit. Amig van olyan hulye aki bedol nekik, menni fog a biznisz, ha elfogynak, lehuzhatjak a rolot.
2019. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, elismerem hülyék voltunk, nem néztünk utánna, de ezen már nem lehet változtatni. Csak ha már ennyivel lehúztak, a koncertre azért jó lenne bemenni...
2019. márc. 21. 07:15
 3/10 anonim válasza:

2: Persze, hogy a jegyen kevesebb szerepel, hiszen az az eredeti ár, amiért az üzér vette, és a dátum is az, amikor ő vásárolta. De én nem értem ezt a lehúzós dolgot, amit állítólag sokan beszívnak. Mégha a viagogó honlapján a fizetés lebonyolítása előtt nem is veszed észre a végső rászámolást az összegre, a bankod oldalán nem tűnik a szemedbe a fizetés megerősítése előtt?

Ha a jegy valódinak tűnik, akkor eélyes, hogy beengednek, de egy töbszörözött jegyeladás pakliban lehet, érdemes a lehető legkorábba odamenni, hogy ha esetleg tényleg erről van szó, te legyél az, aki bemegy vele. Esetleg majd leírhatnád, mi volt. Én is most hasonlóan vagyok, így készülök egy koncertre, avval a különbséggel, hogy én tudtam és figyeltem, mennyit fizetek, vállalva a kockázatot, mert a hivatalos oldalról villámgyorsan elfogytak a jegyek.

2019. márc. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
1: Te egy ritka rosszindulató idióta vagy. Azért mert egyszer te így megszívtad, más is szívja meg? Dögöljön meg a szomszéd tehene is?
2019. márc. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4 nem, nem vagyok az.


Leirom meg egyszer, hatha: amig a viagogo-nak vannak balekjai, addig menni fog a nagyuzemi, tudatos csalas, atveres, lehuzas. Ahogy egyre tobben koppannak, ervenytelenitik a jegyuket, orjongenek mert nem jutottak be a hatszor eladott jegyukkel, ugy fog szepen osszedolni az egesz.


Szolj, ha megertetted.

2019. márc. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

5: Te most abban reménykedsz, hogy a kérdező nem fog tudni bemenni a koncertre, és szív, mint a torkosborz. Ez mi, hanem rosszindulat?


Tudod, vannak rendezvények, amikre a hivatalos árusítás kezdésétől percek alatt elfogynak a jegyek. És van, hogy az embernek abban a pillanatban pont nincs rá keretje, vagy az is, hogy a túlszúfolt rendszer nem engedi sorra kerülni. Akkor nem marad más megoldás, mint üzéroldalról vagy másodkézből vásárolni. Szólj, ha megértetted!

2019. márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

hanem=ha nem

túlszúfolt=túlzsúfolt

2019. márc. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

2.

Megpróbálunk a leghamarabb ott lenni, köszi a tanácsot, mindenképpen írok, hogy mi volt!:) szurkoljatok:DD

2019. márc. 25. 17:45
 9/10 anonim válasza:
Tegnap megvolt a koncert. Bejutottam a dupla áron vett jeggyel. Persze jó korán odamentem, hogy az elsők között mehessek be.
2019. ápr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sikerül bejutnom, de legközelebb jobban odafigyelek...
2019. ápr. 7. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!