Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a neve ennek a típusú...

Mi a neve ennek a típusú fémkarikának? Hol tudnék venni?

Figyelt kérdés

Másfél, 2 centis átmérőjű fémkarikát szeretnék venni, paracord nyakörvhöz illetve pórázhoz.

Hobbiboltban csak kulcskarikát tudtak adni, de nekem ilyen egybe karika kellene. Nem tudom milyen néven keressem, vagy hogy honnan lehetne mondjuk rendelni.

[link]



2019. márc. 20. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán csak fémkarika a neve. Nagyobb bőrdíszmű boltból, vagy bőrős kellék, kézműves boltból lehetne rendelni a neten. Kicsit biztos vadászni kell rá, de nem egy lehetetlen küldetés találni.
2019. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerelő karika a neve.

[link]


Ha ilyesmit keresel, egyszerűbb beírni a Gugliba, hogy fém karika, majd a képeknél megkeresni, ami neked a megfelelő, és onnantól egyszerűbb rátalálni akár az elnevezésre is. :)

2019. márc. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Szerintem ez lesz az :)

2019. márc. 23. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!