Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan ismerjek meg új zenéket?

Tattu kérdése:

Hogyan ismerjek meg új zenéket?

Figyelt kérdés

Nem muszáj olyanokat, amik most jöttek ki, de a YouTube csak olyanokat dob be, amiket már meghallgattam, ezért akarok (számomra) új zenéket felfedezni.

Vannak ezek a Gifs with Sound videók, ebből megismerek egy pár újat, de hogy fedezzek fel jó zenéket ?

(Mindenféle zenére nyitott vagyok, már ha ez befolyásolja a dolgot)


Kicsit érdekesen fogalmaztam, ezért bocsi, de remélem lehet érteni



2019. márc. 20. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem pont a Youtube segített mindenféle új előadóval vagy műfajjal megismerkedni. Ha be van kapcsolva az automatikus lejátszás, a rendszer a hallgatott zenéhez hasonló stílusú új zenéket válogat be egy egyvelegbe. Egyszerűen csak meghallgatsz egy zenét, és az automatikus lejátszás majd összeállít neked egy "random" lejátszási listát. Elvileg a rendszer a hasonlót a hasonlóhoz elven működik, azaz amilyen tartalmat keresel fel többször, ahhoz hasonlót fog felajánlani neked.
2019. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!