Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 10-es skálán mennyire lenne...

10-es skálán mennyire lenne vicces, ha Armin összejönne Mikasaval? (Nem spoileres)

Figyelt kérdés

Teoretikus kérdés, nyilván sosem fog megtörténni. XD Ha Mikasa nem jön össze Erennel, akkor talán Jeannal, szerintem.


De van, aki shippeli Armint és Mikasat, Arumika ship néven.


Én csak amiatt tartom viccesnek, mert Armin alacsony, fizikailag gyenge, Mikasa magas és erős, az érzelmi intelligenciájuk viszont nagyjából egyforma, talán emiatt is értik meg egymást annyira. Szeretem őket úgy, mintha testvérek lennének. Ha már egyszer Erennel nem lehetnek 'tesók' lévén, hogy Mikasa szerelmes belé. XD



2019. márc. 20. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Agyadra ment az Attack on Titan!
2019. márc. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gondolom te sosem voltál fanja semminek. Nem olvastál sosem vicces teóriákat, sem semmit ehhez kapcsolódóan. Engem igenis érdekel a szereplők közötti kapcsolat, és szerintem jó anime. Nyilván nem a legjobb, de ízlések és pofonok.


Poénnak szántam ezt a kérdést. :p

2019. márc. 21. 10:39
 3/7 anonim válasza:
100%
Hááát egy 7 pontot adnék rá.. Elég vicces lenne :)
2019. márc. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Félre értesz kérdező, én annyira oda voltam ezért a mangáért fiú létemre, hogy rendszeresen alkottam, rajzoltam belőle újabbnál újabb képeket a karakterekről, de ennyire azért nem fantáziáltam róluk.
2019. márc. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát, lehet beteges az én érdeklődésem, de a "shippelés" mint olyan bizony elég gyakori jelenség. XD Főleg így, hogy mangát is olvasok, de nem spoilerezek, mert nem kevés párocska lett eddig megemlítve. XD
2019. márc. 22. 16:04
 6/7 anonim válasza:
Armin szerintem Erwinnel fog összejönni... :D
2019. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Erwinnek Erenék pincéje az egyetlen szerelme. :D Armin pedig a lányokat szereti, ez van.
2019. máj. 2. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!