Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerencsejáték Zrt. -nél...

Szerencsejáték Zrt. -nél akartam regisztrálni, de nem enged, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Mindent kitöltöttem helyesen, mégis amikor rányomok a regisztrációra, akkor utána csak annyit ír, hogy: Sikertelen regisztráció.


Ennyit. Se többet, se kevesebbet, szóval meg se indokolja, hogy mi a baj.

A GYIK-nél kerestem, de nem találtam erre vonatkozó részt.

Valaki találkozott már ilyennel?


2019. márc. 23. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Éretlenkorod mennyi?
2019. márc. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, de nem biztos, hogy nálad is az a baj.

A születési helynél a településnév után nem írtam be, hogy (MAGYARORSZÁG); pedig a személyazonosító igazolványon így szerepel.

Olyan is van, aki kihagyja a második utónév beírását magánál, vagy édesanyja nevénél).

Van, aki lejárt érvényességi okmánnyal próbál regisztrálni.

Csak olyan regisztrálhat, aki betöltötte a 18. életévét.

Magyarországi lakcím (lakóhely, vagy tartózkodási hely) szükséges.

Magyarországi bankszámlaszám szükséges.

A telefonos ügyfélszolgálaton a konkrét regisztrációval kapcsolatban nem tudtak segíteni, de a fenti tippeket sorolták el, mint előforduló hibákat; egy bejött.


Lényeg: az elvárt feltéleknek megfelelés esetén is mindent nagyon pontosan úgy kell beírni, ahogy az okmányon szerepel, mert csak így egyezik a személyi adatok nyilvántartásával, ahova továbbítják, ellenőrzésre. Eltérés esetén nem kapnak "talált" választ; ők is csak ennyit tudnak: valami nem jó.

2019. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Végülis írtam nekik e-mailt, és ugyanezeket írták le benne.


20 éves vagyok, mindent karakterhelyesen írtam be. Számlaszámnál (mivel OTP-s vagyok) úgy is kipróbáltam, hogy a végén ott van nyolc db 0, meg úgy is hogy nem.

Lakcímkártya számánál a számok és a betűk között van egy kis hely, szóval szóközzel, és anélkül is próbáltam.


Továbbra sem enged regisztrálni, már mindent kipróbáltam.

Fogalmam sincs, hogy mi lehet a baja.

2019. márc. 23. 13:20
 4/7 Josephine7 válasza:
Szia! Neked sikerült azóta megoldani a problémát? Én most ugyanezzel küzdök, szerintem mindent helyesen adok meg mégsem fogadja el a regisztrációt:(
2019. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem sikerült :/

De ha neked időközben mégis sikerül, ne tartsd magadban. :)

2019. nov. 4. 00:25
 6/7 anonim válasza:
Nekem sem sikerült regisztrálni többször azt írják hogy már regisztrált bezárás
2021. okt. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem se most.. :/
2022. máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!