Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy film címét keresem. Mars,...

Egy film címét keresem. Mars, intelligens hangyák?

Figyelt kérdés
Az űrhajósok a Marsról hoznak egy kis homokmintát. Az egyik űrhajós a mintából ellop egy keveset és hazaviszi. Kiderül hogy hagynák vannak benne. Belerakja egy akváriumba és a hangyák mindent megépítenek a homokból, ami az akvárium mellet van. Egy tejes dobozon van egy matrica ami egy épületet ábrázol. Ezt is lemásolják pontosan. Ennyire emlékszem a filmből.

2019. márc. 23. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, mit össze nem kerestem, mire megtaláltam :)


Homokkirályok


[link]

2019. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ember, nagyon szépen köszönöm! De én azt hittem hogy ez egy különálló film, nem sorozat, de így sem semmi. Én nem olyan régen keresem ezt a filmet, csak úgy amióta tudom hogy mi a nett :D A hangya szót egymilliófajta képen és egy millió fajta nyelven beírtam, mindenhogyan, de soha egy képet sem láttam a filmből, ami után szaglászhattam volna :D

Régen is ugyan ez volt a helyzet. Azt hittem hogy egy filmet kerestem, közben meg egy sorozat volt. Ebből is látszik hogy egy-egy sorozat milyen szintet képes megütni. Még egyszer köszönöm.+ a linket :))

2019. márc. 23. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! :)


Ne tudd meg mit össze nem kerestem. Ráadásul én nem is ismertem előtte. Eredetileg angolul találtam meg, mindenféle kulcsszavakkal kerestem. Movie Ant space sand build stb. Egy csomó régi hangyás filmet kidobott még az 1970 előttit is. Mindegyikbe beleolvastam, amibe tudtam belenéztem. Végül amikor már majdnem feladtam, csökkentettem csak ant-ra és sand-re, így leltem rá a sandkings-re, de itt is majdnem feladtam, mert láttam, hogy tv eposode-nak van írva, és én is azt gondoltam a leírásodból, hogy egy film, és nem egy sorozat része, de azért beleolvastam a wikipédián is, ezt írta: Introduction

A scientist steals specimens of Martian life from his subterranean workplace laboratory to illegally continue research on an aborted, classified government project at home


És itt a Mars szó miatt,

na mondom még egy erőfeszítés, és kerestem egy linket,

beletekertem a filmbe, és amikor láttam a kisfiút, és az akváriumot, a várat, na mondom heuréka :)

2019. márc. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor el voltál vele egy pár órát :D
2019. márc. 23. 23:29
 5/6 anonim ***** válasza:
El :D De nem bánom, ráértem, és kikapcsolódásnak, meg sikerélménynek egynek jó volt :)
2019. márc. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BringaManó ***** válasza:

csak úgy mesélem:


próbaképpen beírtam póriasan, hogy

movie ants sand build what see

[direkt figyelmen kívül hagytam, hogy sorozat :-)]

-> és első találat:

[link]

:-)

:-P

2019. márc. 24. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!