Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Havi vagy heti hány szál...

Havi vagy heti hány szál cigit szívhatok el életemben, hogy az ne hasson ki a májamra ésvagy ne haljak bele?

Figyelt kérdés
2019. márc. 23. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

0

nulla

zéró

2019. márc. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem úgy működik, hogy 8 darab fölött biztos rákos leszel, de 8 alatt semmi sem lesz. Akkor nincs következménye - vagy akkor nem emeli a betegségek kockázatát -, ha nem élsz vele egyáltalán.
2019. márc. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 24 éves koromig cigiztem, de csak napi 1-2 szálat szívtam, és előfordult olyan is, hogy pár hétig egyet sem. Semmilyen kimutatható problémát nem okozott, a tüdőm is teljesen rendben van. Viszont 17 éve teljesen leálltam vele.
2019. márc. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, nekem is van egy cimborám, aki 18 éves korától 26-27-ig napi fél dobozzal elszívott, de "semmi baja nem volt".

Aztán 27 évesen összeesett, vért köhögött, és ha három perccel később ér be a mentő a sürgősségire, már nem tudják megmenteni.

A cigaretta nem úgy árt, hogy n darabtól meghalsz.

Minden egyes szállal nő a kockázata valamilyen súlyos betegségnek, "üzemzavarnak" - ami majd valamikor a jövőben fog bekövetkezni. Jó eséllyel, de nem garantáltan.

Van a családban olyan, aki hetven éven át szívott napi két dobozzal. Kilencven évesen halt meg, elütötte egy autó mikor tolta a kerékpárját a főút közepén. Nem épp józanul. De alapvetően nem ez a jellemző halálok a dohányosok között...

2019. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor igazából ha szerencsém van akkor nagyon sokáig kihúzom cigizéssel; ha nincs akkor hamar belehalhatok.
2019. márc. 24. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!