Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bekattant a wattpad, vagy mi...

Bekattant a wattpad, vagy mi a franc van?

Figyelt kérdés
A szituáció a következő: Volt kettő történetem az oldalon, de még nem publikáltam, mert gondoltam majd ha kész van. Namármost,nevet változtattam,és a történetek hirtelen kitiltottak magukból, nem tudom szerkeszteni, de még csak törölni sem, csak úgy vannak azt kész. Ott van a borító, alatta pedig a régi nevem, egy semleges profilképpel, alatta meg a leírás, és csak én tudok belelépni mindkettőbe, de egyiket sem tudom szerkeszteni, az egyetlen lehetőség a jelentés. Van erre valami megoldás, vagy cseszhetem? Nekem az is elég lenne, ha valahogy eltüntethetném őket, mert máshol van biztonsági mentésem a sztorikról, és akkor újra felraknám, csak az új névvel, amit új oldalnak vett, vagy mit tudom én. Valaki segítsen már.

2019. márc. 23. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha be tudsz a történeteidhez lépni, elméletben tudod őket törölni is.

Ha nincs ilyen opció sem, akkor valóban cseszheted.

Bár látni senki nem láthatja... elhiszem, hogy így zavar.

Mindenesetre van egy tanulság: amíg nincs publikálva valami: ne változtass profil nevet. Illetve, valószínűleg utána a kész műveiden sem tudsz majd semmit sem változtatni - szerkeszteni, ha újra nevet változtatsz.


Mondjuk én ezzel az opcióval sosem éltem, mivel van egy konkrét nevem, és azt nem szándékozom változtatni.

2019. márc. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, valóban maradhatunk a cseszhetemnél, mert úgy tudok belépni, mintha külső szemlélő lennék, szóval semmi jogom törölni a SAJÁT privát történeteim :D. Nem számít semmit, csak irritál. Ha már azt a nevemet törölte, ezzel együtt pedig az oldalam egy részét is, legalább levehette volna a sztorikat is. Gondolta a falam, hogy a névváltoztatás ilyen macerás. Mindegy, köszönöm, hogy egyetértesz abban, hogy ez szopacs :D
2019. márc. 24. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy a névváltoztatás miatt miért lett ez, mivel én többször is változtattam már nevet és egy ideig a régit írta a régebbi (amit a változtatás előtt írtam) történeteimhez, és semleges profilkép is volt, de tudtam szerkeszteni, szóval nem értem...
2019. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!