Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felmondhatnak egyszerre, egy...

Galkon kérdése:

Felmondhatnak egyszerre, egy munkahelyen dolgozó férj és feleségnek?

Figyelt kérdés
Ez az egyetlen megélhetési forrás, van erre valami jogszabály? Vagy gond nélkül elküldhetik a férjet és feleségét, úgy hogy a háztartásban nincs több kereső képes ember?
2019. márc. 24. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden további nélkül.
2019. márc. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A munkahely nem jótékonysági intézmény. Természetesen felmondhatnak egyszerre is.
2019. márc. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmileg azt írhatom, hogy sajnos, igen.


Tárgyszerűen: semmi sem tiltja.

Hiszen, ha például megszűnik egy munkahely, mindenkinek megszűnik a munkája. Ha egy egész család ott dolgozott, akkor az egész családnak.

Vagy, ha valaki egyedülálló, neki is felmondhatnak. Pedig nála is megszűnik minden kereső munkája.


Nagyon sajnálom, de ha egyébként személyenként jogszerű a felmondás, akkor együtt is az.

2019. márc. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem sajnálnám így látatlanba. Nyilván megvan az oka...
2019. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Nem engem, érint! Az utolsó kommentelőnek írnám, hogy remélem az élet minden terén visszakapod ezt a gusztustalan, hozzáállasod!
2019. márc. 25. 05:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne gusztustalan? Messziről jött ember azt mondd amit akar. Mindig a másik a hibás, sosem te, sosem ő.

Miért kéne bárkit látatlanban sajnálni? Majd ha látom a teljes történetet, megismertem a másik fél részéről is, akkor el tudom dönteni, kit sajnálok és kit nem.

2019. márc. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Senki nem kért az Ön sajnálatából egyszerűen a kérdésre kell válaszolni, ha nem tud érdemben, akkor kocc tovább! :-D
2019. ápr. 9. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!