Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Így lehetek terhes? Mennyi az...

Így lehetek terhes? Mennyi az esélye?

Figyelt kérdés

Tudom 1000 meg 1000 ilyen kérdés volt, viszont még mindig nem nyugodtam meg.

Gumi nélkül csináltuk, megszakítással. (Igen tudom hogy felelőtlenség volt több ilyen nem is lesz) Még jóval azelőtt kivette, rá kellett segíteni. Viszont azt olvasom, hogy az előváladék is tartalmazhat spermiumot, és ez miatt félek. Akkor mennyi az esélye?



2019. márc. 24. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély, mivel a megszakításos közösülés nem védekezés. Védekezés nélkül pedig megfelelő körülmények között lehetséges a teherbeesés. Majd ha eltelik a szükséges idő, csinálsz egy tesztet, addig átgondolod hogy valóban akartál-e gyereket, és ha nem, akkor miért nem védekeztél.
2019. márc. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Mindig az van a neten, hogy na majd most át gondolod az életed bla bla bla.

Amikor már az első hónap után látszott az úri hölgyről, hogy még pár hónapot velem marad, akkor én is hanyagoltam a gumit.

Ha nem ott tartott a ciklusod, akkor ne idegelj.

2019. márc. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!