Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki aki okosabb mint én,...

Valaki aki okosabb mint én, tudna olyan zenelejátszót (alkalmazást) amihez nem kell net, és a zenét sem kell letölteni?

Figyelt kérdés
Van ilyen egyáltalán?

2019. márc. 24. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kell hozzá net, akkor helyileg van a zene az eszközön, de azt le kell először tölteni valahonnan.

Ha nem kell letölteni, akkor nem tudod máshonnan lejátszani, csak egy távoli szerverről, ahhoz viszont net kell.

2019. márc. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, letöltéshez muszáj a net sajnos. Nekem volt egy iphone4s-em sokáig próbálgattam ezt is, még az is sok volt mire rájöttem hogy lhet fél perc alatt ingyen egyáltalán akárhogy rátölteni zenét. Most egy másik telefonom van szerencsére, én vagy gépről rakom át vagy YT-linkről szedem le MP3ba. Hogy letöltés nélkül van-e azt nem tudom, asszem' láttam már olyat de hogy net kell hozzá az biztos. Lehet tévedek de sokat megpróbáltam és sajnos a net kell, ez olyan mint ha YouTube-on játszanád le kb
2019. márc. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!