Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nem dolgoztam 1 éve és...

Ha nem dolgoztam 1 éve és szeretnék elkezdeni dolgozni akkor a tb-vel mi lesz?

Figyelt kérdés
Hozzá teszem a tb-t nem fizettem de dokinál sem voltam. A felmondási papírom nincs meg. Ez lehet probléma?

2019. márc. 24. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 1 éve nincs fizetve a tb akkor 1 évnyi tartozásod van. Most elkezdesz dolgozni, a munkáltatód fizetni fogja de a hátralékod neked kell kifizetni.
2019. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A TB rendszerében tárolva van, hogy mióta nem fizeted. Ezt az összeget majd be kell utólag fizetned, havi 7500 forint összeggel számolva. Nem számít, hogy nem vettél igénybe egészségügyi szolgáltatást, mivel ez egy kötelezően befizetendő adó, és nem alkalomszerű. Ha nem fizeted, majd behajtják késedelmi kamatostól.
2019. márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A TB-t utólag be kell fizetned, felmondási papír nem kell, csak a kilépéskor kapott papírok
2019. márc. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!