Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nosalty weboldalon vagy...

A nosalty weboldalon vagy alkalmazásban hogyan kell hozzászólást írni?

Figyelt kérdés

2019. márc. 25. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudsz hozzászólni, ha regisztráltad magad, akkortól mindenhol tudsz kommentárt írni.
2019. márc. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a segítséget, de én már regisztráltam és az alkalmazást is letöltöttem, de egyszerűen nem találom meg hogy hol lehet hozzáadni.
2019. márc. 25. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:

nem tudom, hol akarsz valamihez hosszászólni, de a receptek meg cikkek alatt szokott lenni olyan, hogy "Hozzászólások", ott tudsz írni megjegyzést. Sokszor elég sokat kell lefelé menni, mire megtalálod.

Ha konkrét dologról van szó, akkor írd meg, mi az, szivesen segítek.

(Ja, meg még egy, nem elég, ha regisztrálva vagy, be is kell aktuálisan jelentkezni! Bocs, ha neked ez egyértelmü, de elöfordul, hogy valaki nem tudja!)

2019. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Be voltam jelentkezve, csak nem láttam, hogyan lehet kommentet hozzáadni. azóta részben megoldódott a problémám, ugyanis asztali nézetben tudok kommentelni. Az alkalmazás használatával kapcsolatban még mindig szívesen fogadom az ötleteket.
2019. márc. 25. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!