Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen robogóm legyen?

Milyen robogóm legyen?

Figyelt kérdés

Most csinálom rá a jogsit, de még csak a kresszel végeztem. Nem vagyok jártas a robogó témában. (Úgy értem, kelyik márka jó, lehetőleg olcsóbb kategória, ilyesmi)

L



2019. márc. 25. 21:36
 1/6 anonim válasza:

Aprilia rs50 úgy néz ki mintha, de mégse. :D

Amugy,nagyon vigyáz mert sok a hülye. Meg a teherautó

2019. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:)
2019. márc. 25. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Alapjában véve a robogók eléggé egyformák technikailag. Sok alkatrész megegyezik bennük típustól függetlenül. Inkább arra figyelj, hogy minél nagyobb kereke legyen és lehetőleg ne legyen széthajtva. Az sem hátrány, ha elöl tárcsafékes és a sisak befér az ülés alá.
2019. márc. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mindentudó99 ***** válasza:
Ezekből nincs két egyforma. Sok ócska semmit érő van. Azért érdemes lenne valami jobb fajtát venni. Fentebb ajánlották pl az Apríliát. Bár ha vennél egy jó Simsont azzal többet érnél.
2019. márc. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
yamaha BWS :D ajánlom
2019. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ne legyen
2019. máj. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!