Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki rengeteget nyer...

Ha valaki rengeteget nyer tippmixen mitcsinálnak?

Figyelt kérdés
Tehát van pl a vendég csapat kapott gól nélkül játsza le a találkozót vagy mindkét csapat szerez gólt!És ha valaki mindig ezzel játszik vagy sokan és milliókat nyernek törölhetik a tippmix.hu-ról ezt a két fogadási eseményt?Én úgy hallottam hogy nem!Szerintetek?
2019. márc. 27. 18:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta az illető hogy nem!
2019. márc. 27. 18:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Mert ugyanezekkel sokkal többet buknak emberek, mint akik nyernek. Nincs olyan fogadási lehetőség, hogy a zrt szarul jöjjön ki belőle. Ez biztos.
2019. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van. Bőven bele van kalkulálva, ha esetleg valakinek hosszú nyerőszériája van. Az is belefér, hogy néha kifizessenek 1-2 milliárdot a lottó 5-ösért. A bevételük ennek a sokszorosa. Nem véletlenül nevezik a Szerencsejáték Zrt.-t aranytojást tojó tyúknak.
2019. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!