Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Instagram - teljes nevem?

Instagram - teljes nevem?

Figyelt kérdés

Készítettem pár hónapja egy Instagram-fiókot, de az e-mail-címhez nem egy valós e-mail-címet adtam meg.


Nemrég próbáltam bejelentkezni és kiírta, hogy "gyanús bejelentkezési kísérlet", és hogy küldtek biztonsági kódot a regisztrációnál megadott e-mailre.


Hogy újra be tudjak jelentkezni és módosíthassam az e-mail-címem, most küldenem kell egy képet magamról, ahol tartok egy lapot rajta egy általuk megadott számkombinációval, a teljes nevemmel és a felhasználónevemmel.


A felhasználónevem egy kitalált név, és az oldalon megadott "teljes nevem" ugyanaz, mint a felhasználónevem, csak szóközzel és nagy kezdőbetűkkel.

Ha esetleg értelmetlenül írtam le, valahogy így kell elképzelni:

felhasználónév: pirosmadzag

teljes név: Piros Madzag


A lapra a valós nevemet írjam fel vagy a "Piros Madzagot"?


A levélben, amit kaptam, semmi nem utal rá, hogy melyik szükséges. Mi tévő legyek?



2019. márc. 27. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Az oldal értelemszerűen a megadott adatokkal való egyezést várja el, mert akkor tudja beazonosítani, hogy a lapon lévő név egyezik a fiókhoz megadott névvel. Ezt csak te tudod, hogy hamis név, ők nem.

Ez mindaddig nem is lesz probléma, míg esetleg megváltozik az azonosítási módszer, és például okmánymásolattal kell igazolnod magad. Akkor már nem tudsz a kamu névhez egy Piros Madzag nevet tartalmazó okmányt csatolni, és az a fiók végleges elvesztésével járhatna. Szintén probléma lehet, ha mások jelenthetik, hogy kamu névvel vagy fent, és akkor szintén okmánymásolatot kérnek, amit nem tudsz produkálni.

2019. márc. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!