Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmentem Nőgyógyászhoz és...

Elmentem Nőgyógyászhoz és kiírta a Dienille fogamzásgátlót majdnem 2hónapja szedem, és nem jött meg a Menstruációm, Ilyenkor kell félnem hogy esetleg nem lehet majd a későbbiekben gyerekem ha majd szeretnék?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló,Gyerek,Menstruáció.

2019. márc. 28. 10:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg milyen gyógyszert ajánlotok ami meg hozza a vérzést?
2019. márc. 28. 10:27
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mégy vissza az orvoshoz és vele beszéled meg?
2019. márc. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pekka ***** válasza:

Ha nem menstruálsz, akkor lehet, hogy már van gyereked, csak még nem tudsz róla. De ezt majd az orvos megmodja.

De egyébként tényleg a dokival beszéld meg, mert lehet, hogy nem jó neked a Dienille.

2019. márc. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Van azóta valami fejlemény? Hasonló helyzetben vagyok én is. 2 hónapja írta fel és az ő instrukciói alapján váltottam át a gyógyszerre, a 7 napos kihagyás után folytatólagosan kezdtem el szedni, csakhogy nem jött meg. És most, a 2. hónapban is késik... Terhesség kizárva nálam, orvoshoz megyek minél hamarabb vissza.
2019. jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!