Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

AliExpressrol való rendelésnél mitől függ, hogy személyesen kell e átvennem, vagy csak simán bedobják a postaládámba?

Már régóta szeretnék rendelni onnan, de felek pár dologtól. Pl ez is. Aki már rendelt vagy utána olvasott ilyeneknek, legyszives írja le, hogy mitől függ. Nem sokat vagyok otthon és mire haza erek, a posta általában már zárva van. Méterről, súlytól, ártól stb. függ? Nagyon nagy segítség lenne, előre is köszi!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Aliexpress, rendelés

márc. 28. 11:51  Privát üzenet  

A válaszok
Az ali ebből a szempontból irreleváns. A kézbesítő cégen múlik. Ha MPL, akkor tőlük kérdezd meg. A tapasztalataim elég rosszak. Pl. volt kisebb csomagom, amit addig tuszkoltak be a postaláda nyílásán, amíg tönkre nem tették a tartalmát. Volt, amikor úgy dobtak be értesítést, hogy ott álltam tíz lépésre a postástól. Még szóltam is neki, de faképnél hagyott. Máskor meg - véletlen lehetett - minden gond nélkül megkaptam.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 28. 15:06 Privát üzenet
Ha 324×229×24 mm-nél nagyobb a küldemény, akkor csak értesítőt kapsz.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 29. 19:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Biztos hogy ezek jó méretek? Mert egy körömlakk csomagja is dupla ekkora😬

# 3/4Időpont márc. 31. 10:40 Privát üzenet
Ha BÁRMELYIK mérete nagyobb már értesítőt kapsz. Tehát ha 5x5 centis de 3 centi vastag, már értesítő!

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 31. 11:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha rendelek aliexpressrol mit tudom en 80 dollar ertekben, kulonbozo cegektol, akkor azt megvamoljak, vagy csak akkor vamolnak, ha egy cegtol rendelek tobb mint (azt hiszem) 33 euro felett?
Aliexpressrol vennek tokot de mindegyik termeknel azt irja h az ingyenes kiszallitas nem elerheto Ez miert van?
Mit érdemes rendelni aliexpressrol ha valami hasznosat akarok de ne legyen drága?
Valaki, aki mar sokszor rendelt Aliexpressrol?
Aliexpressrol szeretnék téli kabátot rendelni, ha egyébként L-es méretet hordok, akkor az aliexpresses kinai cuccokból XL-eset kell rendelnem? Ha esetleg valaki rendelt már,...
Rendelt már valaki aliexpressrol cipot? Ha igen akkor jo meretet kuldtek? 16/L

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!