Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » AliExpressrol való rendelésnél...

AliExpressrol való rendelésnél mitől függ, hogy személyesen kell e átvennem, vagy csak simán bedobják a postaládámba?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék rendelni onnan, de felek pár dologtól. Pl ez is. Aki már rendelt vagy utána olvasott ilyeneknek, legyszives írja le, hogy mitől függ. Nem sokat vagyok otthon és mire haza erek, a posta általában már zárva van. Méterről, súlytól, ártól stb. függ? Nagyon nagy segítség lenne, előre is köszi!

2019. márc. 28. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ali ebből a szempontból irreleváns. A kézbesítő cégen múlik. Ha MPL, akkor tőlük kérdezd meg. A tapasztalataim elég rosszak. Pl. volt kisebb csomagom, amit addig tuszkoltak be a postaláda nyílásán, amíg tönkre nem tették a tartalmát. Volt, amikor úgy dobtak be értesítést, hogy ott álltam tíz lépésre a postástól. Még szóltam is neki, de faképnél hagyott. Máskor meg - véletlen lehetett - minden gond nélkül megkaptam.
2019. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 324×229×24 mm-nél nagyobb a küldemény, akkor csak értesítőt kapsz.
2019. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Biztos hogy ezek jó méretek? Mert egy körömlakk csomagja is dupla ekkora😬
2019. márc. 31. 10:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha BÁRMELYIK mérete nagyobb már értesítőt kapsz. Tehát ha 5x5 centis de 3 centi vastag, már értesítő!
2019. márc. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!