Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diákmunka nyáron, ruhaboltban,...

Diákmunka nyáron, ruhaboltban, hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnék dolgozni ilyen boltokban mint pl h&m, c&a, deichmann stb. Még nincs diákszövetkezetem. Nem is tudom, hogy hogyan műkodik ez az egész. Először kérdezzek utána egy ilyen boltban? Mennyit lehet keresni? Mennyire engednek szabadnapot? Előre is köszi ha valaki el tudná magyarázni nekem ezeket. :)

2019. márc. 29. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Diákszövetkezethez kell bejelentkezni, megmondod milyen munka érdekel, ők meg kiközvetítenek.
2019. márc. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

- A lóvé kevés.

- Szabadnap? Hol élsz?

- RENGETEGET kell hajtogatni a ruhákat és takarítanod.

- NAGYON hosszú lesz a nap, főleg amikor sok kis taknyos csaj beszabadul és elkezdenek szívatni, szétdobálják a ruhát, rágót nyomnak a tükörre,...

2019. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Diák szövetkezetnèl nézz utána, hogy melyiknèl van ilyen munka. Itt beregisztràlsz, elintezed a papírokat és kész.

Viszont csak nyárra nem biztos, hogy felvesznek. Akkor mindenki raer, èvközben nagyobb kincs vagy nekik. Ha èvközben szamithatnak rád, jól bevàlsz, akkor jó eséllyel nyáron is kellesz majd.

Valószínűleg bruttó 857 forintot fizetnek óránként. Nettó 730ft/óra.

Lehet városonkènt eltèrő, nálunk ennyi. Havi 20 nappal kb 120,ha 8 órában vagy. Vasárnap, ünnepeken és éjszaka van magasabb òrabèr.

2019. márc. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!