Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
Atomocska nevű felhasználó kérdése:

Kaptam egy postai értesítőt az ORFK-tól. Lehetséges, hogy gyorshajtás miatt?

Hirtelen nem emlékszem, hogy hány évvel ezelőtt volt utoljára gyorshajtásom de rémlik valami, hogy ezeket már nem közvetlenül a rendőrség küldi ki hanem a helyi önkormányzat. De lehet, hogy nagyon rosszul tudom.Tudnátok-e abban segíteni, hogyha az értesítőn ORFK van akkor az lehet-e gyorshajtás miatt. A gond az, hogy most péntek este van. Mire hétfőn átveszem a levelet addigra megesz a frász. Megértéseteket és válaszaitokat előre is köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Birságolás, szabálysértés, közlekedés

márc. 29. 19:44  Privát üzenet  

A válaszok
Szombaton is van posta

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont márc. 29. 19:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen de az a posta ahol átvehetem az csak hétfőtől péntekig van.

Mindegy majd kibírom valahogy. Azért köszi a választ.

# 2/7Időpont márc. 29. 19:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Persze nézegetem közben a netet de nem találtam eddig semmit.

Gondolom más is járt már hasonló cipőben mint én most.

# 3/7Időpont márc. 29. 20:01 Privát üzenet

Felvétel alapján az ORFK nem küld gyorshajtás miatt bírságot.

Az elkövetés helyétől függően, a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság Közigazgatási Hatósági Szolgálat 9701 Szombathely, Külső-Söptei út, Pf. 53., vagy a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság Közigazgatási Hatósági Szolgálat 4807 Vásárosnamény, Jókai út 15. küld bírságot.

Ahogy a rendőrség honlapján olvasható: [link]

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont márc. 29. 21:20 Privát üzenet

#4 jól írja.

Úgyhogy most már azon kell izgulnod, hogy milyen bűnüggyel (és abban milyen résztvevőként/tanúként) hoztak kapcsolatba...

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont márc. 30. 12:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszát. Egy kicsit megnyugodtam. Most jöttem a postáról. Még öt évvel ezelőtt ellopták az akkor nyolc éves suzuki ignisemet és ez a levél ami az izgalmat okozta csak arról szólt, hogy megszüntették a nyomozást.

# 6/7Időpont ápr. 1. 09:35 Privát üzenet
..es 8 ev alatt semmi eredmeny? 😀

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont ápr. 1. 13:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A rendőrautó "tolt", és ne hagyott lassítani, mit lehet tenni?
Sebességmérő traffipaxot hol lehet venni?
Honnan jön levél gyorshajtás esetén?
Gyorshajtás?
Ti elhiszitek hogy Paul Walker "autóbaleset"-ét gyorshajtás okozta? Egy ott lévő civil kamerafelvételén megjelent egy drón is.
Milyen magas a Hármashatár hegyi ORFK adótorony és miért nem lehet erre vonatkozóan semmilyen adatot találni?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!