Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam egy postai értesítőt...

Kaptam egy postai értesítőt az ORFK-tól. Lehetséges, hogy gyorshajtás miatt?

Figyelt kérdés
Hirtelen nem emlékszem, hogy hány évvel ezelőtt volt utoljára gyorshajtásom de rémlik valami, hogy ezeket már nem közvetlenül a rendőrség küldi ki hanem a helyi önkormányzat. De lehet, hogy nagyon rosszul tudom.Tudnátok-e abban segíteni, hogyha az értesítőn ORFK van akkor az lehet-e gyorshajtás miatt. A gond az, hogy most péntek este van. Mire hétfőn átveszem a levelet addigra megesz a frász. Megértéseteket és válaszaitokat előre is köszönöm.

2019. márc. 29. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Szombaton is van posta
2019. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen de az a posta ahol átvehetem az csak hétfőtől péntekig van.

Mindegy majd kibírom valahogy. Azért köszi a választ.

2019. márc. 29. 19:56
 3/7 A kérdező kommentje:

Persze nézegetem közben a netet de nem találtam eddig semmit.

Gondolom más is járt már hasonló cipőben mint én most.

2019. márc. 29. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Felvétel alapján az ORFK nem küld gyorshajtás miatt bírságot.

Az elkövetés helyétől függően, a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság Közigazgatási Hatósági Szolgálat 9701 Szombathely, Külső-Söptei út, Pf. 53., vagy a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság Közigazgatási Hatósági Szolgálat 4807 Vásárosnamény, Jókai út 15. küld bírságot.

Ahogy a rendőrség honlapján olvasható: [link]

2019. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 jól írja.

Úgyhogy most már azon kell izgulnod, hogy milyen bűnüggyel (és abban milyen résztvevőként/tanúként) hoztak kapcsolatba...

2019. márc. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszát. Egy kicsit megnyugodtam. Most jöttem a postáról. Még öt évvel ezelőtt ellopták az akkor nyolc éves suzuki ignisemet és ez a levél ami az izgalmat okozta csak arról szólt, hogy megszüntették a nyomozást.
2019. ápr. 1. 09:35
 7/7 anonim ***** válasza:
..es 8 ev alatt semmi eredmeny? 😀
2019. ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!