Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Instagramnál ha le akarok tölteni valamit és van hozzá alkalmazásom, akkor mikor a 3 kis pontra kattintok miért nem írja ki hogy link másolása?

Eddig kiírta,de mostanában nem csinálja csak jelenteni tudom,miért van ez?Olyan oldalakról sem engedi,ahonnan azelőtt engedte!Mi lehet a baj?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Instagram, letöltés, kép, videó

márc. 30. 21:39  Privát üzenet  

A válasz
Azért van frissítés, hogy a gyártó megakadályozza ezt. Utolsó lehetőséged a screenshot.

# 1/2Időpont ápr. 3. 22:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben nagyon szépen köszönöm

# 2/2Időpont ápr. 4. 06:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy modem-router kombót (ZTE) "bridge" üzemmódban akarok használni, milyen beállításokat kell elvégezni rajta, hogy a rácsatolt routerről (D-link) kezdeményezett port-nyitás sikeres legyen?
Ez a has mitől ilyen? Illetve hogyan lehet eltüntetni? Link
Autós oktató képzést (én akarok autós oktató lenni) hol találok elméletileg fsz képzés tudom, hogy a google a barátom de egyszerűen nem találom ha valami tudna link-et írni? Azt meg köszönném
Van egy cs:go-s oldal CS:GOskins. Net mikor spinkingre akarok felrakni skint hogy legyen eurom akkor azt ja ki hogy : Has the latest update confused you? Don't know how to...
Amit innen akarok rendelni iphone-t az csak amerikában lehet használni? ) itt a link:store. Apple.com/us/browse/reuse_and_recycle
Pólónyomás. Ha netről akarok képet, elég a link, vagy pendrive-on be kell vinnem a képet?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!