Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen okkal ad az orvos egy...

Milyen okkal ad az orvos egy hét igazolást?

Figyelt kérdés

Osztálykirándulásra mennénk péntekig, de pár ember köztük én is, nem veszünk részt rajt. ( Azért mert nem kedvelem az osztályt... mindegy )

Mondta az osztályfőnök hogy akkor menjünk orvoshoz igazolásért.

Mondtam anyunak, hogy elmondom az orvosnak hogy ezért kéne egy hét igazolás, de anyu azt mondta hogy mivel (nem rég váltottam) és felnőtt orvosom van, nem biztos hogy ilyenekért igazoni fog, ez nem játék. Nem szeretnék mindenféle vizsgálaton részt venni feleslegesen így nem akarok valami hatalmas betegséget mondani, de ilyen helyzetbe mit kéne mondanom, vagy mi az a betegség amire tudna igazolást adni péntekig?



2019. ápr. 1. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hányás, hasmenés, gyomorfájás.
2019. ápr. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyukád nem tud igazolni 3 napot? Utána még valami megfázás vagy stb miatt kérsz igazolást?
2019. ápr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy szimpla torokfájás miatt is adott 3 napot. Ha láz is volt akkor egy hét az alap. Mondjuk nagyon ritkán hiányzok, lehet ezért ad időt kipihenni magamat.
2019. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos anyu már nem tud 3 napot igazolni, azaz 1et sem...

Én mondhatni sokszor hiányoztam, de a tanár tud róla (személyes okok) és mindig igazolta..

Február elején váltottam orvost, és februárba irt igazolást nekem azthiszem 2-3 napra. De azóta nem voltam nála... biztos igazolna mert kedvesnek tűnik, meg közel 2 hónapja nem voltam nála... :)

Köszönöm a válaszokat

2019. ápr. 1. 21:31
 5/6 anonim válasza:

Én azt mondtam, hogy rossz a közérzetem, szeretném kipihenni magam.

Kérdezte hány napig maradnék otthon.


Nem hazudtam betegséget.


Évente 1x megyek táppénzre.

2019. ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül én sem hazudtam betegséget. Gyors elmondtam őszintén neki, láttam rajt (nem mondta) de nem nagyon örült hogy csak így több napra kérek táppénzespapírt... de megcsinálta.:)
2019. ápr. 4. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!