Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg anyát, hogy...

Hogy győzzem meg anyát, hogy jó az instagram?

Figyelt kérdés

Érvelnem kéne neki, mert ő nem érti a lényegét.

Pedig igaz, hogy eltud venni sok időt, de ha nem lógok rajta egyfolytában, akkor nem.



2019. ápr. 1. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Őszintén szólva én sem tudok jót róla. Örülök hogy leszoktam róla. Csak a külsőségek, a kinézet, más kukkolása... vagy ego leszel vagy rombolja az önbecsülést. Káros ez a folyamatos megfelelni akarás. 22L
2019. ápr. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Egy jó van benne, "odaköltöztek" fb-ról azok, akik csak azért használták, hogy ámítsák a népet a beállított, sokszor kamu, műfotóikkal, és növeljék a beteg önbecsülésüket a lájkokkal. Azóta normálisabb lett ismét a fb. Ennyi jó van benne :D

Értem én, hogy xy celeb pénzt keresnek ezzel, de attól még Kovács Juliska a szomszédból nem fog pénzt kapni a Coca-Colától, mert pózol egy kólás üveggel :D Baromi nevetséges. Vagy ennyire hülyék egyesek, hogy nem veszik észre, hogy a celebek nem jókedvükből pózolnak ezzel, azzal.

2019. ápr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az instagram alapvetően semleges. A kérdés az, hogy te mire szeretnéd használni. Senki nem tart pisztoly a fejedhez, hogy szelfiket tölts fel vagy hogy celebeket kövess.


Viszont, a közhiedelemmel ellentétben (hogy ujjal ne mutogassak :P) ugyanúgy lehet érdekes, értékes tartalmakat találni, mint bármilyen másik platformon. Ha vizuális művészetekről van szó (rajz, festés, fotó, esetleg videó), akkor pláne.


A másik kérdés az, hogy mit osztasz meg az életedből. Egyrészt, mert viszonylag könnyű irl stalkert kapni a nyakadba. Másrészt ha fektetsz bele energiát, akkor fotóilag tudsz fejlődni - akár új hobbid is lehet.

2019. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Édesanyád felnőtt nő, kialakult értékrenddel. Neki fontosabb az, hogy felneveljen, eltartson stb... minthogy szelfit rakjon fel magáról egy olyan oldalra, amit nem is biztos, hogy tud kezelni.
2019. ápr. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nem neki kell insta, hanem nekem.

Csak mindig azt minek, mire jó? Stb

2019. ápr. 2. 06:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg a te véleményedre kíváncsi, hogy TE miért szereted. Nem egy idegenére
2019. ápr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

# 1


Ez vicces, ugye ki mire használja, mindig meglepődök az ilyen dumákon mert még csak hasonló oldalakat sem követek.

Így nem is nagyon találkozom kifejezetten magamutogató tartalommal.


Ettől függetlenül ez elsősorban “szórakozásra” van, ez igaz.

2019. ápr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha elég idős vagy hogy használd a gyakorit, akkor már minimum vagy 16 és ennyi idősen szerintem már egy instához nem kell szülői engedély.
2019. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért kell az engedélye egyáltalán hogy instát csinálhass?

Van anyukádnak facebookja? Meg tudja mondani hogy abban mi a jó? Na. Az Instagram is olyan,csak sokkal jobb,meg gyorsabb. Ráadásul nem is kell rajta kukkolni a szomszéd Erzsi nénit,meg a az Anti bácsit meg az unokáik ballagási fotóit.

2019. ápr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!