Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek a női...

Fiúk! Mi a véleményetek a női informatikusokr?

Figyelt kérdés

Nem tartjátok fiús szakmának?

Mert lány vagyok és az szeretnék lenni, viszont nem túl nőies szakma.

Esetleg szakmabeli véleménye is érdekel.



2019. ápr. 1. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Kurvära nem érdekel, mi van a lábad között. Értesz-e hozzá, rád bízhatom-e az adott feladatot, elkészülsz-e határidőre. Ennyi érdekel.
2019. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ti szórakoztok velem? Ezt nem hiszem el!
2019. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
:D
2019. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 TappancsMancs ***** válasza:

Teljesen rendben van, de szerintem előbb teszteld le magadat valami alap tananyaggal, hogy lássad az e amire te gondoltál és megy-e annyira, hogy működhessen. Hallottam láttam már itt a gyakorin műszaki szakon tanuló lányt panaszkodni, hogy a fiúknak jobban megy. Nyilván mert vannak alapvető beállítottságaink.


De ha csak alapvetően menne is IT menedzser irányba még utána is el tudnál menni, mert ott meg jó ha értesz is hozzá. Kérdés így is érdekelne-e.


Amúgy van pár infós nő is. Műszakiakat ismerek és jó fejek, intelligensek és kedvesek is.

2019. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt: ez nem karrier kérdés véletlenül?

Másrészt: ismerek néhány ilyen lányt. Semmi probléma nincs velük.

De kevesen vannak, mert a lányok nehezen veszik rá magukat az ilyen jellegű munkákra, és kevésbé is illenek oda.

De még egyszer: ha van érzéked, jól megtanulod és szorgalmas is vagy, gyere nyugodtan.

2019. ápr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 csatrad ***** válasza:
eselytelen, senki nem fog alkalmazni, tul nagy zavaro tenyezo lennel. vannak helyek ahol a radiot sem engedik, gondolj bele milyen zavaro lenne egy faszmelegito 2 reflektorral, a fius helyeken meztelen nos kepek vannak jo okkal.
2019. ápr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én szeretem az okos nőket és informatikusként tudom hogy mi mindent kell megtanulni egy jó informatikusnak, szval nekem bejön.
2019. ápr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"a fius helyeken meztelen nos kepek vannak"

Na, álljon meg a menet!

Most nem egy programozó központról beszélünk, 50 programozóval, hanem egy olyan helyről, ahol informatikusra van szükség.

Ez általában bank, vagy hivatal, ahol 90%-ban nők dolgoznak, és van 1-2 informatikus is.

Vannak ott képek, de azok tájképek. Nő nem fog egy nőt kitenni a falra.


És ez még mindig KARRIER kategória, miért nem lehet áttenni végre?

2019. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy hiány van belőlük. Nem véletlenül van több multinak is külön programja nőknek. Ráadásul egy idő után baromi frusztráló tud lenni, hogy nők nincsenek a munkahely 500 méteres környezetében.
2019. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!