Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

AliExpress-en mi a teendő ha a megjelölt idő alatt nem érkezik meg a termék?

ápr. 1. 21:45  Privát üzenet  

A válasz
Mi a megjelölt idő? Ha a világátlag 2-4 hét, akkor ne csinálj semmit, mert nem igaz a magyar posta kézbesítési idejére. Kínából a 45-60 nap standard szállítási idő, a magyar csomagelosztóban még 2-4 hetet is várhat a sorára, ha vámkezelés is jön rá akkor még 1-2 héttel csúszhat. Azt hiába írja le az oldal, hogy átlagosan 4 hét alatt megérkezik a csomag, a valóságban a magyar átlag másfél-két hónap is lehet. Mást nem tehetsz, mint türelemmel vársz.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 2. 13:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ilyenkor mi a teendő?
Ha wishről nem az a termék érkezett meg amit rendeltem, akkor mi a teendő?
Rendeltem valamit, és ezt a levelet kaptam, ilyenkor mi a teendő?
Előre kifizetett termék esetén ha nem érkezik meg mi a teendő? Több lent
Ma megvetem a TitánFall játékot és amikor csináltam a origin fiókot a sáját korom adtam meg ami 15 és kérte hogy gondviselő e-mail címet agyak én megcsináltam a termék kódot...
Mi a teendő akkor amikor a vevő a termék átvétele után 2 héttel reklamál?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!