Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek okoz nehézségek a cipő...

Kinek okoz nehézségek a cipő méretének kiválasztása?

Figyelt kérdés
Tehát ki az, aki sok időt próbál a méret miatt, és ez kinek okoz bosszúságot (pl. türelmetlenség, ez van nekem :) ), vagy csak a fazon szokott lenni a nehézkes?

2019. ápr. 2. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem, pedig férfi vagyok. 43-as a lábam, de van olyan 42-es cipő, ami még nagy is, meg 44-es ami kicsi. Ki érti ezt?
2019. ápr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nő létemre férfi lábam van. Nagyon széles és magas a lábfejem. Általában férfi cipőt hordok. De azt is nehezen találok, mert ami feljön a lábamra, lehet, hogy túl hosszú.
2019. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35-ös a lábam, de van olyan ebből a méretből, ami leesik rólam 😂 végig szoktam próbálgatni a “szimpinek”(=kisebbnek) tűnő 36-osokat, néha találok is megfelelőt. De amúgy utálok cipőt venni, pláne szandit, magassarkút, mert szökőévente egyszer találok olyat, ami méretben is jó, megfizethető és még jól is néz ki.
2019. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kitapasztaltam h pl Nike-bol mindig ugyanaz a meret kell..uh azt veszek mindig, vsgyis rendelek netről
2019. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!