Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csúnya kamaszból lehet szebb...

Csúnya kamaszból lehet szebb felnőtt?

Figyelt kérdés
Nagyon hülye és ronda fejem és márcsak abban bízom hogy hátha történik valami csoda és hátha felnött koromra valamennyivel szebb leszek.

2019. ápr. 2. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak te látod így.
2019. ápr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, de az elsőnek is igaza van.
2019. ápr. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és a kamaszban eleve sokszor van valamilyen disszonancia a fejlődése miatt, szóval az esetek többségében felnőttként szebb lesz.
2019. ápr. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor márcsak ebben reménykedem...
2019. ápr. 3. 06:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Én pl kamaszként meglehetősen ostoba, dagadt, és bizony mások szerint is csúnya voltam, és mégis most felnöttként elmondhatom hogy minden szempontból csodálatos lettem. Egyszerűen lenyűgözően nézik ki, a testem a tökéletesség szobra, emellé pedig egy olyan személyiség társul, ami méltán vívja ki a többi ember csodálatát, és sajnos (de érthető módon) irigységét.
2019. ápr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nyárára tervezek magamnak egy edzést.

Kiakarom magam gyúrni és az arcomból leadni a zsírt mert most ugynézek ki mint egy tojás akinek mangalica képe van...

2019. ápr. 3. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!