Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nőcsábász apam ezt örökölhetem...

Nőcsábász apam ezt örökölhetem tole? Egyébként az egész család nőcsábász papam meg dédi papam is az volt azt mondja apam full apam vagyok de én nem nagyon uzom a lányokat:/.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 3. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:
A "nőcsábász" nem egy genetikusan örökítődő személyiségjegy. Öröklünk dolgokat a felmenőinktől, de a kérdés inkább az, hogy mit kezdünk velük. Lehet, hogy te pont anyukád vonalától más személyiségvonásokat kaptál ilyen téren, ezzel semmi probléma nincs. Miért is kellene mindent úgy csinálnod, mint apukád? Indivídum vagy, nem apukád klónja, semmi kivetnivaló vagy furcsa nincs abban, hogy eltértek bizonyos dolgokban.
2019. ápr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!