Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jött már veled szemben ismert...

Jött már veled szemben ismert ember?

Figyelt kérdés
közterületen

2019. ápr. 3. 21:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szomszéd
2019. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kauczki Armand (James Bond magyar hangja) Szolnokon, Sebestyén Balázs Pesten, és sok híres zenészt láttam 1-2 méterről.
2019. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Akkor kezdem én:

*Hódi Pamela (újpest)

*Tabáni István (óbuda)

*Ganxta Zolee (római part)

*Varga Viktor (aqunincum)

*Till Attila (szépvölgyi út)

2019. ápr. 3. 21:52
 4/16 anonim ***** válasza:

Gáti Oszkár, Arnold Schwarzenegger magyar hangjaval dolgoztam együtt. Nem "szembe" jött, de nagyon nagy Wao volt amikor egy teljesen ismeretlen embert gondoltam, hogy lesz ott.


Szefi (YouTuber) volt még akivel vonatallomason találkoztam.

2019. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen, s jó barátságban vagyok velük.
2019. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Te elkezdted, én folytatom:


1. Haumann Péter színművész - ..... város piacán, ahol az én kezdeményezésemre néhány mondat erejéig beszélgetésbe elegyedtünk.

2. Szilágyi Tibor színművész - ..... város bankfiókjában, ahol jól elbeszélgettünk.

3. Thierry Omeyer kézilabda kapus .... városban, akivel közös fotót is készítettünk.

4. Dr. Csányi Sándor MLSZ elnök, aki engem egy fogadáson személyesen szolgált ki.

5. A Playboy magazin főszerkesztője, a balaton....-i strandon arra kért, hogy legyek a magazin fotómodellje. A felkérést elutasítottam.

2019. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Vastag Tamás egy soproni kisboltban :D
2019. ápr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 csatrad ***** válasza:

Madonnat lattam a Central metro vonalon Londonban. Akkor nem hittem el, ezert nem is bamultam, kesobb tudtam meg, hogy nem veti meg a tomeg kozlekedest.

Meg lattam London kozpontjaban azt a hires focist akinek enekes celeb a csaja.

a palotaval parhuzamos utcan setaltak es kozvetlen mellette mentem el.

Meg Orbant lattam messzirol. Sajnos egy kohajitasnal messzebbrol.

2019. ápr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 csatrad ***** válasza:
fehervaron a SAPA gyarban mikor mentem volna haza melobol, de nem engedtek ki mert lezart terulet volt a kva anjat
2019. ápr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#8-as válaszadó!

A harmadikként említett személy de nagy kár, hogy messzebb volt, mint egy kőhajítás. Pedig bármit megadtam volna érte, ha és amennyiben eltaláltad volna!!!!

2019. ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!