Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen tetoválás ötletetek van?

Milyen tetoválás ötletetek van?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy tetoválást a felkaromnak a hátuljára, de nem tudok kitalálni semmit. Idézetet nem szeretnék, maximum valami római számos dátumot. Szerintetek abból mit éri meg? Mindenképpen olyat szeretnék, aminek van jelentése, esetleg még kígyón, nyílvesszőn, horgonyon gondolkoztam, amik kicsit hosszúkásabbak, és jól mutatnának ott. A függetlenséget, szabadságot, hasonlókat szeretném ezzel kifejezni. Akár még az életet, a szórakozást. Remélem tudtok segíteni. 😄

2019. ápr. 3. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az mekkora hogy valaki még a saját tetoválásához is a GYK-t kérdezi...
2019. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azt szeretném magamra tetováltatni, amiket ide írnak majd, hanem valami kiindulási alapot szeretnék. Hogy például mik szimbolizálják azokat, amiket leírtam, stb. Igazából a környezetemben nem támogatják ezt, azért gondoltam, hogy megkérdezem itt névtelenül, és akkor majd kitalálok valamit. Bocsi, ha félreérthetően tettem fel a kérdést, tényleg főleg az érdekelne, hogy mikkel szokták azokat a dolgokat, érzéseket prezentálni😅
2019. ápr. 3. 23:17
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Ekkora szeencsétlent :)) hahaha :))


"esetleg még kígyón, nyílvesszőn, horgonyon gondolkoztam"

Igen, ez nagyon jó irány, eredeti és fantáziadúsan különleges.

2019. ápr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Két feltételednek megfelelőek ezek:

Ha delfin- vagy cápatetoválásod van, fontos számodra a szabadság és a függetlenség, határozott vagy, ugyanúgy hallgatsz a szívedre is, mint az eszedre.

2019. ápr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bandrás74 ***** válasza:
Divatból ne csináltass tetoválást,mert meg fogod bánni.Nincs egyéniséged,ezért nem tudsz egyedi mintát kitalálni magadnak.Így ne erőltesd szerintem.
2019. ápr. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!