Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elkell költöznünk az albérletb...

Starboy1 kérdése:

Elkell költöznünk az albérletből nemsokára, én meg aggódom és mindig erre gondolok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
5 éve lakunk itt,és eladják a lakást amiben lakunk,szóval keresnünk kell egy másik albérletet,mert saját lakásunk nincs. ahogy felkelek egyből erre gondolok,hétvégén jönnek megnézni a lakást hogy lehet nekik eladják. Anyukámmal élek ketten és mondta hogy mindent megold ,ne aggódjak csak ne nyagassam. Mentálisan beteg vagyok ,ilyen olyan diagnozisokat kaptam,szedek rá gyógyszert. Nyilván azért is aggódom jobban mint egy normális ember mert beteg vagyok. Ma megyek a 3 kerületbe megnézni egy rehabmunkát,remélem összejön. Dolgozni 4-6 órában tudok esetleg. Mit csináljak hogy ne agyaljak ennyit ezen a dolgon? 28/F

2019. ápr. 4. 06:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Agyalj csak nyugodtan. De azt is gondold végig, mennyi új ismerős, mennyi új lehetőség kerül majd az utadba.
2019. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!