Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
starboy1 nevű felhasználó kérdése:

Elkell költöznünk az albérletből nemsokára, én meg aggódom és mindig erre gondolok. Mit csináljak?

5 éve lakunk itt,és eladják a lakást amiben lakunk,szóval keresnünk kell egy másik albérletet,mert saját lakásunk nincs. ahogy felkelek egyből erre gondolok,hétvégén jönnek megnézni a lakást hogy lehet nekik eladják. Anyukámmal élek ketten és mondta hogy mindent megold ,ne aggódjak csak ne nyagassam. Mentálisan beteg vagyok ,ilyen olyan diagnozisokat kaptam,szedek rá gyógyszert. Nyilván azért is aggódom jobban mint egy normális ember mert beteg vagyok. Ma megyek a 3 kerületbe megnézni egy rehabmunkát,remélem összejön. Dolgozni 4-6 órában tudok esetleg. Mit csináljak hogy ne agyaljak ennyit ezen a dolgon? 28/F

Keress kérdéseket hasonló témában: albérlet

ápr. 4. 06:26  Privát üzenet  

A válasz
Miquel nevű felhasználó válasza:

Agyalj csak nyugodtan. De azt is gondold végig, mennyi új ismerős, mennyi új lehetőség kerül majd az utadba.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 5. 18:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Úgy alakult hogy Komlóra kell költöznünk. Pécsen milyen gyárak vannak, milyen a kereseti lehetőség? Férjem autóipari gyárban dolgozik most, neki lenne fontos, hogy ott Pécsen...
Feljelenthetnek azért ha fizetés nélkül leléptem egy angliai albérletből?
Ha a főbérlő egyik napról a másikra kiteszi a szűröm az albérletből köteles vissza adni a fent maradó 12 napot és plusz a kauciót?
Nagyon kiváncsi vagyok valamire.3 hónapja ott hagytam a munkám mert a párom máshol kapott állást és el kellett költöznünk. Nyíregyházán lakunk jelenleg. Munkát próbálok találni. Miért nem sikerül?
Mit tehetek, ha nem fizet a főbérlőm adót a bérleti díjam után? Kitehetnek ezért az albérletből? Én rendszeresen fizetek szerződés szerint!
Hány nappal köteles a bérbeadó jelezni nekünk, hogy ki kell költöznünk az albérletből?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!