Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aliexpress-ről rendelt csomag...

Aliexpress-ről rendelt csomag - hová tűnik?

Figyelt kérdés

A nyomkövetési listában egyértelműen látszik, hogy február 27. óta Magyarországon van a csomagom, de hol??? Tudna valaki segíteni, hogy ilyenkor kit kell ezzel keresni, hol tudok a rendelt termékem után érdeklődni??? Nagyon fontos lenne! :(

Köszönöm előre is a segítséget!


2019. ápr. 4. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
A központi csomagelosztóba kerülnek először, utána a vám elé, majd a postára. Mire a csomagod sorra kerül, több hét is eltelhet, mivel ilyen sokan rendelnek Kínából.
2019. ápr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltál! :)

Azért kezd aggasztani a dolog, mert már évek óta rendelek onnan, de csak az utóbbi időben vettem észre, hogy mintha el-el tünedeznének a csomagjaim. Az egyiknél pl. a nyomkövetés során még azt is kiírta, hogy melyik Postán található, de konkrétan letagadták. Hiába tudtam bizonyítani. Nem nagy értékről volt szó, de ez azért akkor is gáz. És ilyen nekem még soha nem volt, hogy 2 hónapig várjak egy rendelésre, szóval gyanítom, hogy ennek sem lesz jó vége.

Remélem tényleg csak az van, amit Te írtál, és még megkapom!

2019. ápr. 4. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!