Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkaügyi Központban 1 napot...

Munkaügyi Központban 1 napot késtem a jelentkezési kötelezettséggel. Mindenképpen törölni fognak a nyilvántartásból?

Figyelt kérdés

Tegnap kellett volna jelentkeznem (mindig online intézem, eddig sosem késtem), viszont teljesen kiment a fejemből. Most próbáltam neten, és a következő üzenetet kaptam: "Jelentkezési kötelezettségének időben nem tett eleget, kérjük, keresse fel személyesen a kirendeltséget. (1 nap késés)"


Holnap mindenképp bemegyek a Munkaügyi Központba személyesen, de mire számítsak? Törölni fognak? Tudom, hogy megtehetik, de min fog múlni? Az ügyintéző jófejségén? Vannak tapasztalataitok?



2019. ápr. 4. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
8 napon túl törölnek.
2019. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Honlapjukon azt olvastam, hogy már 1 nap után törölnek, ha nem viszek orvosi igazolást, hogy nem tudtam bemenni jelentkezni. De én online intézem. Arra nem tudok igazolást kérni, hogy nem bírtam a kezembe venni a telefonom. :/ Mindegy, holnap (ma) bemegyek, reméljük a legjobbakat.
2019. ápr. 5. 00:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Mire jutottál? Töröltek?
2019. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bementem, nem mentegetőztem, mondtam, hogy sajnos teljesen elfelejtettem. A hölgy nagyon kedves volt, mondta, hogy nincsen semmi baj. Azt mondta, nem kell mindent komolyan venni, amivel ijesztegetik a honlapon az embert, azért ők sem ennyire kegyetlenek. :D Szimplán csak ilyenkor személyesen meg kell jelenni új időpontért, de a következő ugyanúgy mehet online.


Szóval, nem töröltek, sőt, még nyugtatott a hölgy, hogy nem történt semmi baj. Nem tudom, csak én fogtam-e ki ennyire kedves ügyintézőt, vagy mindenhol így jártak-e volna el... mindenesetre ritka tapasztalat ez a hozzáállás. :)

2019. ápr. 6. 13:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom nem csinálnak nagy ügyet belőle. Én is elfelejtettem egyszer. Kaptam levelet, h töröltek a nyilvántartásból. Gyorsan bementem. Tök rendes volt a srác, visszavett és azt írta be, h adminisztrációs hiba történt.
2019. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De jó, akkor vannak még jófej emberek. :)
2019. ápr. 6. 20:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére vannak még páran. :-)
2019. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!