Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Full gázon miért esik vissza...

Full gázon miért esik vissza a km/h?

Figyelt kérdés
Van Egy Keeway fac-t 50-es motorom és fél gázon gyorsabb mint full gázon tehát vissza esik valamiért a km/h óra és ez miért van? És amikor mentem vele kicsivel hosszabb távot 2X mentem vele 24 km-ert oda vissza 2 község között 3.nap már ilyen kicsi simson hangja volt mint ha lyukas lenne a kipufogó vagy valami ilyesmi de egyáltalán nem lyukas sehol se ahol ilyen hangot adna ki.

2019. ápr. 6. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem is szokta azt csinálni a motorom hogy fullgázon gyengébb de azt akkor ha alacsony a fordulat kb 5000-5700 között

ez alatt és fölött is jobban megy csak ez a fordulat az aminél nem szereti 6000 fölött meg nagyon megindul ez szerintem beállítás lesz

a kipufogó meg lehet hogy csak kiköpte a tömítést vagy kiégett a kipufogó gyapot

2019. ápr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Légszűrőt érdemes takarítani/ cserélni és megnézni a gyertyát is.Lehet karburátor beállítás is, a sok levegőtől is fulladhat.
2019. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem lehet,hogy elakar fogyni a benzin?

Nekem akkor szokta ezt csinálni

2020. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. Mindig teli töltöm ha útnak indulok :D
2020. jan. 19. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!