Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért félek olyan lányok...

Miért félek olyan lányok előtt fellépni, vagy csinálni valamit, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Sok mindenbe belevágnék...Bele is kezdtem pár dologba mostanában,ami érdekelt nagyon.

De van egy olyan gondom,hogy nem volt még barátnőm soha,első csók meg minden elmaradt.16 éves fiú vagyok.

Nem merek valamit csinálni fellépni,nagyot cselekedni azok a lányok előtt akik tetszenek,vagy nem állok közel huzzájuk,vagy esetleg csak "menőbbek"nállam.A fellépést úgy értelmezzétek,hogy pl.focizni előttük,meg ilyesmi,ami feladat meg hasonlók.

Valakivel van ugyanez az érzés,vagy csak velem? mit tegyek?



2019. ápr. 6. 15:11
 1/2 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam,hogy fiúk előtt bátran megnyílvanulok,bármit csinálok stb.

Nagyon barátkozó tipus vagyok,könnyen keresek közös témát,de lányoknál valahogy nem megy.

2019. ápr. 6. 15:13
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha hiszed, ha nem az emberek többsége is így van ezzel, a megfelelési kényszer miatt, mert tudod, hogy ha a közeledben van aki tetszik neked, a legjobb formádat próbálod mutatni és mivel az embereknek nincsen jó formájuk, ezért bebuknak.

Ezért is van annyi parfüm meg deo, hogy ne érezd mennyire büdösek és elnyomják saját illatukat. Az egész nem más, mint önámítás.

Minden ki van találva, csak bele kell hemperegni és átadni magad az érzésnek, hogy jobb lesz.

2019. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!