Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha decemberbem ott hagytam az...

Anyádvalaga kérdése:

Ha decemberbem ott hagytam az okj-met de oktoberig jo a diakigazolvamyom maradhatok diakmunlaban? Vagy nem igazan legallis?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 7. 06:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha aktív tanulói jogviszony szükséges hozzá, akkor nem dolgozhatnál. Kérdés, hogy ezt milyen gyakran ellenőrzik, mert ha csak mondjuk fél évente kérnek be iskolalátogatási igazolást, akkor a következő bekérésig dolgozhatsz (ha nem szólsz nekik hogy megszűnt a jogviszonyod), utána viszont már értelemszerűen nem. Olvasd el a szerződést amit velük kötöttél, mert ha te köteles vagy X napon belül bejelenteni a változást és nem teszed meg, akkor te leszel a felelős a következményeiért is.
2019. ápr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Írtam is a diákszövetkezetnek és azt írták hogy amíg érvényes a diákom pedig tudok dolgozni. De most felmerül bennem a kérdés hogy eddig az iskola fizette a Tb-met akkor most ki fogja? Bár mondjuk bármilyen problémám lesz ebből akkor megmutatom az e-mailt hogy nekem ezt mondták a diákszövetkezetben nem?
2019. ápr. 17. 09:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!