Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha biosz-kémia szakon vagyok...

Ha biosz-kémia szakon vagyok egy viszonylag erős gimnáziumban, merre felé legyenek a terveim?

Figyelt kérdés

3,5 az átlagom,sajnos nekem kicsit nehézkesen megy néhány tantárgy.De amire kell és amit szeretek annál oda teszem magam(bár ezt mindenki csak úgy ítéli amilyen a jegyem).

Állatorvosba gondolkodtam mivel mindenképp állatokkal szeretnék foglalkozni.Tobb okból is.Van kitartásom és nagyon szeretném.Nemet B2-es nyelvvizsgát szeretnék csinalni.Aztan angol meg kiderül ,az meg nem megy igazan.Emeltezni ha muszáj akkor fogok de biológiából középszinten szeretnék érettségizni.Es inkább azt mondja mindenki hogy ha nyelvvizsgam lesz akkor ne németből hanem kémiából tegyek középszintet(aztán bioszbol meg emeltetet és az plusz pont).

Mit kene elérjek érettségiig?Hogyan kellene az erettsegit?Mire keszuljek ha állatorvos szeretnék lenni?Mindenhol draga?

Minden tanácsot,tudast,velemenyt szívesen várok!!!



2019. ápr. 7. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Utána néztem neked a felvin és kötelező az EMELT biosz ÉS az EMELT kémia. Magyarországon belül csak az Állatorvostudományi Egyetemen tanulhatsz állatorvosnak.

[link]

2019. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!