Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Angliában hol, vagy hogyan tudok bejelentést tenni, ha egy online rendelt terméket nem kaptam meg, és a pénzemet sem adták vissza? Többször írtam az eladónak.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Anglia, online, rendelés, termék, pénz, eladó, jog, posta, szállítás, vásoárol

ápr. 8. 23:08  Privát üzenet  

A válaszok
Mondjuk írhatsz magának a platformnak is (Amazon, eBay, Aliexpress, etc.).

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont ápr. 8. 23:17 Privát üzenet
Ahogy az első írja. Ha ilyesmi oldalakról rendelted akkor egyszerű a dolgod. Ha meg nem akkor is lehet nekik emailt írni.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont ápr. 9. 04:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A cég online felületéről rendeltem,nincs ebay,amazon. És már hónapok óta tart a levelezés, de mindig én írok, hogy mi van. Az eladó arra hivatkozik, hogy a csomagszállítótól várja a visszaigazolást, hogy postázák e, vagy mi történt. Szóval egy jelentést. Írtam a DPD nek is, ők nekem nem adnak infót, és pénzt sem, mert nem ők vették le a számlámról. Legalább is erre hivatkoznak. A csomagszállító az ajtóm előtt hagyta a csomagot, pedig csak személyes átvétel volt engedélyezve.

# 3/6Időpont ápr. 9. 11:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ombudsman-hoz kellene egy email cím. Az segítene itt szerintem. De nem találtam neten.

# 4/6Időpont ápr. 9. 11:08 Privát üzenet
csatrad nevű felhasználó válasza:

az oldalon kotelesek utba igazitani, hogy hol tehetsz panaszt

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont ápr. 10. 21:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azok nem segítenek, bármit is mondok. Nekem egy Ombudsman email cím kellene.

# 6/6Időpont ápr. 15. 02:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az online kaszinóba a színeket manipulálják de a számokat nem?
OMFF-nél tehetek kizárólag online módon bejelentést munkahelyem ellen? Lehet névtelenül? Ha nem lehet névtelenül mennyire biztos az anonimitásom megőrzése?
NAV-nál online bejelentésnél akkor egyik fél se fogja tudni egymásról pl hogy ki tette a bejelentést és a bejelentő meg nem fogja tudni hogy mi lett az eljárás vége?
Online is tudok bejelentést tenni?
Valaki rendelt már valamit a Voosty oldalról? Ha igen, akkor mi a véleménye, tapasztalt valami rosszat / jót?
NAV-nál hogy tehetnék névtelenül bejelentést? Láttam online is lehet. Ki vizsgálnak konkrétan egy adott személyt nekem hogy van-e olyan ami után nem adózik? Vagy mondjam konkrétan mit vizsgáljanak?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!