Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma keso delutan, szemvizsgalat...

Ma keso delutan, szemvizsgalatot kovetoen rendeltem egy szemuveget kerettel egyutt. Milyen kovetkezenyekkel jar, ha holnap nyitaskor felhivom oket, hogy meggondoltam magam, nem kerem?

Figyelt kérdés
10 ezer forint foglalot fizettem. Zaras elott 15 perccel jottem el, tehat a keszitesnek tuti nem alltak neki, de megmertek es beallitottak rajta mindent. A keret az, ami megsem tetszik, de atverve is erzem magam kicsit. Kiszamoltak a vegosszeget a megrendelolap elott, majd munkadij es meg mittudomenmilyen koltsegek miatt 12 ezer Ft-tal tobb lett. A masik keret jobban tetszik, de igazabol mar egyik se. Azt se banom, ha veszik a 10 ezer forintom. Vagyis de, nagyon banom. De van jogom azt mondani, hogy annak ne alljanak neki, amit megrendeltem, mert megis a masik kerettel szeretnem?
2019. ápr. 9. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

kapkodós egy ember vagy te. Miért is nem kérdeztél rá, mi az oka a többlet költségnek? Gondolom, biztosítást is rászámoltak, amit nem kell, hogy elfogadj pl.

"Nem bánom a pénzem, ja, de bánom, ha veszne." Választottál egy keretet, aztán nem sokkal rá,mégis csak a másik keret kellene. Ja...nem, egyáltalán nem is kellene szemüveg.

Nyitáskor hívd fel őket. Aztán meglátod, mit válaszolnak.

2019. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ennel picit bonyolultabb. De tenyleg kapkodos vagyok :)

nem biztositas. A 2 es fel perces szemvizsgalat dija kerult meg ra, 5000. Megneztem a papiron :(

2019. ápr. 9. 22:47
 3/3 Koplárovics Béci ***** válasza:

" keszitesnek tuti nem alltak neki"


Sok (főleg kisebb) optika nem saját maga készíti a lencsét, hanem a felvett adatok alapján elküldi a rendelést a lencsegyártónak, ahonnan a már eleve a kerethez és a szemedhez elkészített lencsét kapja meg. Ha így küldték a megrendelést, akkor a lencséd ma reggelre lehet, hogy már futárnál lesz.

Mindenképp kérdezd meg őket, hogy mik a lehetőségek.

2019. ápr. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!