Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kifújt tyúk tojást mivel...

Kifújt tyúk tojást mivel lehet kiönteni amit festeni is tudok miután leszedtem a tojáshéjt róla?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 10. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Gipsszel.
2019. ápr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sanyinak ***** válasza:

Hogy leszeded a tojáshéjat a kifújt tojásról?


Akkor minek neked a tojás egyáltalán?

2019. ápr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Valóban, ha festeni akarod, akkor gipsz, de lehet még viasszal (olvasztott gyertya, vagy viasz/zsír kréta), azt is lehet viasztollal megfesteni.

2019. ápr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De ha kifújod a belsejét, a héjat meg leszeded, akkor nem marad semmi a tojásból!! Mire is akarsz festeni?
2019. ápr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 2*Sü ***** válasza:
Akkor már egyszerűbb egy nem kifúrt tojásról öntőformát venni, és azt az öntőformát használni. Fogok egy tojást, beleteszem önthető szilikonba, megvárom, amíg megszilárdul, kettévágom, kiveszem a tojást, aztán az így kapott öntőformába vagy viaszt, vagy gipszet, vagy műgyantát, vagy akármit teszek. Lásd pl: https://www.youtube.com/watch?v=ZDirHfdkT4M
2019. ápr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkek! Még én sem tudom mi lenne a jobb, a legfontosabb hogy ne törjön el minnél tartósabb legyen.
2019. ápr. 11. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!