Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a dmes...

Mi a véleményetek a dmes intimkehelyről?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 10. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt, ha a biointimo-ra gondolsz. Aztán több helyen is olvastam róla, hogy az anyaga nem megbízható, illetve nem tudja a gyártó megfelelő papírokkal igazolni az erre való alkalmasságát. Konkrétan azt, hogy orvosi szilikon.

Én nem tudom, hogy ez mennyire van felfújva, vagy sem, de nem akartam kockáztatni. Ezért én lecseréltem más fajtára. Nem bántam meg, mert ég és föld a különbség az új kehellyel. De ezt addig nem tudtam elképzelni, míg nem próbáltam mást.

Ha van rá mód, inkább másikat vegyél. Leginkább az a jó szerintem, ha tájékozódsz és neten rendelsz. Sajnos még nem valami nagy a választék a drogériákban és ott több a rossz kehely, mint a jó. (Rossmannos facelle és meluna kelyhekről is inkább rosszat hallok. Egyedül talána a Selenacup amiről nem)

2019. ápr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2019. ápr. 11. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!