Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
wherearetheavocados nevű felhasználó kérdése:

Applefanok! Azt csinaltam hogy telon kijelentkeztem az apple id bol es utana amikor visszajelentkeztem akkor a kepeim es a zeneim eltuntek! A zenek nagynehezen visszatertek de a fotok nem! Hogy hozzam vissza?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Apple, Apple ID, iPhone, applefan

ápr. 10. 21:05  Privát üzenet  

A válasz
Nem tudod. Gondolom azok amelyeket befertek az Icloudba megmaradtak. A tobbi elveszett.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 11. 01:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Facebook nélkül regisztráltam a messengerre, kijelentkeztem és most hogyan jelentkezzek vissza?
Van egy Iphoneom és kijelentkeztem az appstorebol mert mindig azt irta ki h nemtud kapcsolodni. Na most az a helyzet hogy visszajelentkeztem es angol lett az appstore es nemtudom...
Kijelentkeztem munkanélküliről, mert úgy volt hogy elhelyezkedek, de csupán 2 napot dolgoztam hivatalosan. Vissza tudok menni újra munkanélkülire? (8 év folyamatos munkaviszony...
Durván egy hete kijelentkeztem a munkanélküli központból, mert lett munkám. De aztán kiderült ma, hofy mégsincs munkám. Gáz egy hét után visszajelentkezni munkanélkülire?
Ha egy hétre munkanélküliből kijelentkeztem és ma visszajelentkeztem. Az önkormányzat fizeti a tb-met és nem mondtam le ez alatt az egy hét alatt, ebből később baj lehet?
Kijelentkeztem magyarorszagi lakcimemröl, mert ausztriaban tanulok, dolgozok, elek. Anelkül, hogy hazautaznek Kelet-Magyarorszagra tudok egy ideeglenes lakcimet csinaltatni...

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!