Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Móra Ferenc vagy Herman Ottó...

Móra Ferenc vagy Herman Ottó kollégium?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeptemberbe leszek egyetemista, ha sikerül az érettségi. Arra lennék kíváncsi, hogy milyenek az emberek a kollikba, van-e saját íróasztalotok, és azon elférne-e egy monitor+billentyűzet a harmadik dolog ami még a leginkább fontos nekem, hogy milyenek a fürdő/mosdó helyiségek a kollikba? :)


Előre köszönöm a válaszokat!



2019. ápr. 12. 17:13
 1/8 anonim válasza:

Szia!

Az emberek vagy "szobanövények" vagy pedig benne vannak a kolis élet sűrűjében. Egyébként nagyon segítőkészek, leszámítva 1-2 lakót, ugyanis előfordul néha lopás, vagy az, hogy nem takarítanak el maguk után a konyhában.

Minden szobában van egy íróasztal ami 3 embernek épphogy elég, de nincs elválasztva, csak egy asztal egybefüggően. Ha monitor és billentyűzet is van akkor már esélytelen hogy bármi más is elférjen ott.

A fürdő, mosdó a 2-6 emeleteken botrányos, de meg lehet szokni és egy idő után nem kap el tőle a hányinger. A 7-9 szintek fel vannak újítva, de ne gondolj nagy luxusra. Szerintem 9320 forintért havonta el lehet itt lenni, de nem a legkényelmesebb hely.

2019. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ez a herman koli volt :D
2019. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérdező: sikerült döntened?

Én is ebben a kettőben gondolkodok, de eddig nem jutottam semmire 😅

2019. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudtam még dönteni, közben másik helyeket is nézegettem már :D
2019. júl. 22. 02:18
 5/8 anonim válasza:
Végül melyikbe mentél, és milyen? :)
2020. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyere Károlyiba, az a legjobb szerintem 😁
2020. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül egy teljesen másikba mentem még tavaly, de idén folytatás :)
2020. aug. 11. 00:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát idén nemigen lesz folytatás, mert távoktatás lesz. Legalábbis nálunk TTIK-n 😕
2020. aug. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!