Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szaggat a régi játék a régi...

Szaggat a régi játék a régi gépen. Részleges megoldást találtam rá de van-e nektek jobb ötletetek erre a problémára?

Figyelt kérdés
Még a múlthéten rá telepítettem a számítógépre a Doom 3-mat és akkor vettük észre hogy szaggat.Csináltunk egy újratelepítést, driver frissítést de nem vált be. Másnap elindítottuk a gépen Prince of persia-át majd a Halo 2-őt melyek jóval a doom 3 telepítése előtt lett felrakva és meglepve tapasztaltuk hogy ezek a programok is elkezdtek szaggatni. Belementünk a vezérlőpultba és akkor találkoztunk vele hogy a gép 2x-szer indította el a programot (A kliens az első dupla kattintásra nem reagál csak a másodikra [pedig türelmesen várakoztam]) és az fogja le a gépet. Innentől adja magát hogy le kell kapcsolni a kisebbik exe fájlt és a (biztos ami biztos alapon) a rundll32 fájlt. És láss csodát a szaggatás megszűnt. A difi csupán ott kezdődik hogy mindezt minden egyes program indításnál el kell játszani (programindítás ->vezérlőpult->a plusz exe fájl eltávolítása).Van erre valakinek jobb megoldása erre a problémára?

2019. ápr. 12. 18:12
 1/1 anonim válasza:

Ha tudnék, mondanék

Sok szerencsét!

2019. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!