Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Valaki mesélne részletesen a Pesti Broadway Stúdió felvételijéről?

Arra gondolok, hogy miket kértek? A felvételi táncos fordulójában mennyire nehéz megfelelni? Az énekkel kapcsolatban pedig annyit kérdeznék még, hogy csak a tipikus nagy hangterjedelmű, vékony hangú lányok felelnek meg? Nekem a hangterjedelmemmel nincs gond csak mély a hangom. Dráma szakra járok gimnáziumba, ott van beszédtechnika órám is és járok magán ének tanárhoz. Előre is köszönöm a válaszokat. Ha később találod meg a kérdésemet, légyszíves akkor se hagyd figyelmen kívül! Még van addig három évem.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Pesti Broadway stúdió, Operettszínház, színész, színház, színpad, dráma, ének, tánc

ápr. 14. 21:28  Privát üzenet  

A válaszok
Írtam üzenetet!

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 20. 21:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Várom a további válaszokat.

# 2/3Időpont ápr. 23. 20:41 Privát üzenet
Engem is nagyon érdekel.

# 3/3Időpont tegnapelőtt 18:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol lehet jelentkezni a brodwayra?
Hogy vannak még ezután is eladó jegyek az arénában?
Van itt olyan aki felvételizett a Pesti Broadway Stúdióba? Milyen az egész belülről?
Hol tudom megnézni a Lestat a vámpír broadway musicalt (online)?
Pesti Broadway stúdió mellett van rá keret, hogy felállásban dolgozzak?
Valaki már felvételizett a Pesti Broadway Stúdióba?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!