Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnék javítani az...

Hogy tudnék javítani az önbizalmamon?

Figyelt kérdés
Kisebb koromban mindig megkaptam hogy mennyire ronda vagyok stb. Ahogy teltek az évek, azért ez sokat változott állítólag. És tényleg sokan mondták hogy mennyire szép lettem, sokak érdeklődését felkeltettem. Én mégsem tudtam elfogadni magam a régi sérelmeim miatt. Mindig azt hittem hogy ronda és kövér vagyok, a családom se valami jó. Enyhén kifejezve. A nagypapám a 47 kilós alakom miatt is megszólt. Ami rosszul esett,de túl tettem magam rajta. Aztán..egyszer csak kiderült hogy pajzsmirigy alul működésem van. A plusz kilók csak úgy jöttek fel rám, a családom egyre többet mondta hogy igazán fogyhatnék és hogy mennyire sokat híztam.Ami nekem egyáltalán nem esett jól,mindig sírtam, és most is sírok. Amikor meg mondtam hogy betegség miatt híztam meg "attól még túlsúlyos vagy. Ez az igazság. Jobb lenne ha hazudnánk?"válaszokat kaptam. Ez után elkezdtem normálisan enni,és durván edzeni. Olyannyira hogy rendszerint mindig majdnem összeestem utána. De a plusz kilók hónapokkal később sem akartak lekerülni rólam. Az egyik osztálytársam meg mindennap hozzám vágja hogy undorító vagy és így soha nem fogok férjhez menni. Borzasztóan érzem magam. És nem tudom mit tegyek. Jelenleg a betegségem miatt 160 centihez 61 kg vagyok. Egyszerűen szörnyen érzem magam. Nem tudom mit tegyek. Valaki tudna ötletet adni?

2019. ápr. 14. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Színlelj közömbösséget. Az én szüleim is durván bántalmaztak érzelmileg gyerekként, és már óvodásként is rájöttem, hogy ezzel lehet őket a legjobban felbosszantani. Könnyeket akartak látni, de nem kapták meg.
2019. ápr. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt csinálom, de nem használ.

Hiába látják rajtam hogy "nem érdekel" akkor is csak ez az egyetlen téma amit képesek felhozni..

2019. ápr. 15. 11:26
 3/4 anonim válasza:

61 kg-mal nem vagy túlsúlyos.

Idő,mire teljesen letudod tojni a negatív megjegyzéseket,de hidd el,hogy menni fog.Ők érzelmileg 0-ák,semmi más.

Tanácsként annyi,hogy keress fel egy szakembert,aki segít összeállítani egy jó étrendet,mert nem mindig az a számodra megfelelő,ami másnak,amit neten találsz,stb.Sőt,kérd ki több szakértő véleményét.Menni fog,kitartást hozzá! :)

2019. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2019. ápr. 23. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!