Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feljelentettek szexualis...

Dead626 kérdése:

Feljelentettek szexualis zaklatasert mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma felhivott valaki privatszamrol nemvettem fel. Aztan visszahivott szamkijelzessel es kozolte hogy beideztek a birosagra mert tettek ellenem egy feljelentest hogy szexualisan zaklattam egy sracot.

Es kozolte hogy o a vedo ugyvedem kerdeztem hogy ki jelentett fel es aztmondta hogy nem arulhatja el.

A kereszt nevemet tudta de rakerdeztem hogy a vezeteknevemet tudja e aztmondta hogy arrol meg nemkapott informaciot.


Szerintetek ez egy szelhamos? Mert elegge megvagyok ilyedve mert ilyen nemtortent.


20/L



2019. ápr. 15. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Idézést nem telefonon kapsz, hanem postai levélben. Jó esetben egy telefonbetyár volt, rossz esetben egy csaló, aki azt akarta volna hogy fizess neki.
2019. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kamu!!!!

El ne hidd!

Ha bíróságra kell menned, akkor arról tértivevényes levelet fogsz kapni.

Egyenesen nonszensz, amit az "ügyvéd" előadott neked.

2019. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kamu igen, telefonon nem szoktak beidézni. Ha lenne róla hivatalos papír, akkor az ügyvéd látná a nevedet is meg mindent, ilyen nincs, h nem kapott információt a vezetéknevedről. Gondolom valaki meg akart szivatni, de csak a keresztnevedet tudja
2019. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy előbb megvádolnak. Ha akarsz védőt, akkor felbérelsz. Ha nem telik rá, akkor kirendelnek.
2019. ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha 50-es számról hívtak, az egy telefonbetyár alkalmazásé. Nem csak átvernek, hanem rögzítik is a hívást.
2019. ápr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

20L az húsz éves lány akar lenni?

Kilistáztattam a Google-val az összes kérdésed. Az alapján 10-14 éves fiúnak gondolnálak.


Kérdése: zaklattál valakit? Ha nem, akkor sincs mitől tartanod, ha nem átverés, hanem tényleg feljelentettek. Ha megtetted, akkor meg nem baj, ha nyugtalankodsz.


Annyi bizonyos, hogy a dolog nem úgy működik, ahogyan leírtad. Az bizony kamu.

2019. ápr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!