Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Két lánnyal sétálgat a férfi a városban, együtt vannak cukrászdákban, boltokban. Hol kézenfogva, hol derekukat átkarolva. Két nő beszélt erről a vonaton. Szerintetek vannak manapság ilyen felállások?

Hogyan jöhetnek létre ilyen "párok"? El nem tudom képzelni. Nagyon szegények és van az a pénz?

X idő után hogy nem lesznek egymásra féltékenyek a nők?

Ti ismertek ilyen párosokat, vagy voltatok már ilyen felvállalt kapcsolatban?

ápr. 16. 09:31  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Őszintén nem tudom hogy mit szülna az a lány/nő, akinek X idő után bejelentenék, hogy a párja szeretne egy másik nőt is az életében. Egyidőben.

Feltételezem az alap, hogy a lánynak is legalább valamennyire szimpatikus legyen a keresett másik nő, de akkor is...

Nekem ez fura lenne. :D

"Jó reggelt drágám, akkor most elmegyek másik lányt melléd keresni. Szeretlek, puszi!" :D

# 1/3Időpont ápr. 16. 09:40 Privát üzenet
Nekem ez tetszik, amúgy meg ha egy csaj vonzódik mindkét nemhez akkor szerintem ez bejönn!

A válaszíró 30%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 16. 11:07 Privát üzenet
Koplárovics Béci nevű felhasználó válasza:

Jó pénzért akár hárommal is...

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 16. 12:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érdekelne Kalkulátor szerint Április 4. én volt peteérésem,5én voltunk úgy együtt, Beágyazódás pedig,13,14,15 Ha ma végeztem tesztet akkor az elég korai? Lehetek babás?
Házassági vagyonszerződés esetén kaphatok-e özvegyi nyugdíjat? Mennyi időt kell együtt leélni, ha a férjem már nyugdíjas volt amikor összeházasodtunk? Nincs közös gyermekünk.
Ha valaki pubg gépes verzión játszik valaki meg telefonon akkor tudnak együtt játszani, egy csapatban?
Van egy lány akivel már régóta kavarunk, rengetegszer talákoztunk. VISZONT! Nem tudom eldönteni hogy együtt vagyunk-e Folyton mondja hogy szeretlek, meg nemrég együtt is...
Milyen gyorsan kell udvarolni, hogy az egyik hónapban még ismerkedtek a következőben, meg már jártok és együtt mentek sok/minden helyre (ünnepségeket töltötök együtt, stb)?
Melyik az a zeneszám, aminek a klippjében egy srác a barátnőjével beutazta a világot, és az van összevágva?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!