Ti miben hisztek?

Figyelt kérdés
Ti miben hisztek és miért? Vallásosak vagytok? Ha nem miért nem és miben másban hisztek? Mit gondoltok az életről, annak értékeiről? Mit gondoltok, mi vár ránk halálunk után? Van a lelkünk és ha igen mi történik vele szerintetek? Mit gondoltok az űr végtelenségéről? Kik vagyunk mi és mi az az élet? FONTOS, a következő dolgokat kérlek tartsák be a válaszolók a kérdésem alatt. NEM szeretnék látni vitát a más viéágmeglátású emberek között. NEM szeretnék látni veszekedést. Akik itt válaszolnak legyenek szívesek a teljesen eltérő emberek véleményét is tiszteletben tartani. Van egy nagyon fontos dolog, amit én gondolok. Az emberekkel az történik amelyben hisznek. Erre írnék egy konkrét példát. Ha valaki hisz a szellemekben, ő élete során valószínűleg fog szellemmel találkozni, aki pedig nem azzal nagyon kivételes esetnek kell történnie, hogy megváltoztassa véleményét. Én az újjászületésben hiszek, de semmi féle vallást nem gyakorolok. Egy kedves emberrel itt, a GYIK seboodalán erről beszélgettünk, aki nagyon erősen követi a keresztény vallást. Elmondta, hogy vannak jó emberek, de a pokolra fognak kerülni, mert nem hisznek Istenben, ahogyan én sem úgy, ahogyan azt a keresztény vallás például kéri. Én azt válaszoltam, hogy talán az ő világában tényleg a pokol bugyrai között fogok elégni, de az én világomban újjászületik a lelkem egy új testbe. Ez az én párhuzamos dimenzió elméletem, ilyeneket is szívesen látnék a válaszokban. Milyen elméleteitek vannak? A válaszokat előre is köszönöm, köszönöm ha betartod az általam felsorolt kérelmeket! Bocsánat, ha helyesírási/ fogalmazási hibát találsz!

2019. ápr. 16. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Abban hiszek,hogy végleg megszününk létezni,és hogy miért nem vagyok vallásos? Azért mert én tisztán látok,és nem bibliai mesékben hiszek. Nincs lelkünk se. Az élet a fajfenntartás,és a szaporodás lényege,alapból meg nincsen értelme.
2019. ápr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mojjo ***** válasza:

A város zajában.

[link]

2019. ápr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 jdfGabrella ***** válasza:
Én nem hiszek istenben,de szerintem van túlvilág.
2019. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!